Naprawa okien Warszawa Żoliborz – Firma «Serwis-Okna» wykonuje naprawy okien i konserwację konstrukcji z tworzyw sztucznych, aluminiowych i drewnianych z podwójnymi szybami, w tym drzwi. Wszyscy nasi specjaliści mają ponad 10-letnie doświadczenie, co pozwala szybko, sprawnie i niedrogo rozwiązywać złożone problemy z oknami.

Serwis i Naprawa okien Warszawa Żoliborz

Naprawa okien Warszawa Żoliborz – Nikt nie zaprzeczy, że podstawą komfortu współczesnego człowieka jest ciepło i przytulność. Aby zapewnić takie cechy, konieczne jest posiadanie zdrowych okien. Ważne jest, aby były szczelne, okucia działały bezawaryjnie, a okna z podwójnymi szybami były solidne.

Aby to zrobić, ważne jest regularne zapobieganie zainstalowanym oknom, a jeśli wystąpią problemy, zadzwoń do naszego kreatora.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie naprawy i regulacji okien plastikowych. Wszyscy pracownicy mają wysokie kwalifikacje i profesjonalizm. Po nawiązaniu połączenia w krótkim czasie mistrz zareaguje na połączenie. Po przyjeździe specjalista, naprawa okien Żoliborz PCV i, jeśli to konieczne, dostosuje części.

Istnieje wiele powodów, dla których występują problemy:

Przyczyny problemów

 • zużycie okuć;
 • skos ramy skrzydła;
 • niewłaściwe użycie okna;
 • pęknięcie na szkle;
 • zagęszczarka wyschła;
 • skrzydła otwierają się bardzo źle;
 • tworzenie się kondensatu na szybie z podwójnymi szybami;
 • szkło całkowicie pękło.

Plastikowe okna PCV są bardzo poszukiwane, ponieważ rozwiązują wiele problemów. Dlatego powinny być zawsze w porządku. Naprawa okien Żoliborz: Zwykła Regulacja nie zajmuje dużo czasu, ale wymaga specjalnego narzędzia i doświadczenia.

Nie zawsze wymiana uszczelki może rozwiązać problem przedmuchu. Dla gęstości zamknięcia potrzebne są dobrze wyregulowane okucia i mechanizmy napędowe. Doświadczony mistrz zidentyfikuje przyczynę pojawienia się przeciągu i wyeliminuje inne problemy

Ceny naprawy okien Warszawa Żoliborz

Uzyskaj poradę
USŁUGA:CENA:
Wyzwanie mistrza0 zł
Regulacja skrzydła okna17 zł
Regulacja drzwi24 zł
Czyszczenie, smarowanie okuć28 zł
Montaż klamki okiennej (z materiałem)23 zł
Montaż klamki balkonowej-łopatki (z materiałem)49 zł
Montaż zatrzasku balkonowego-magnesu (z materiałem)47 zł
Montaż klamki okiennej z kluczem (z materiałem)64 zł
Montaż dwustronnej rączki na balkonie (z materiałem)60 zł
Wymiana okucia okiennego (dotyczy zasuwnicy, nożyce uchyłu, zawias dolny i górny, okucia od dołu skrzydła ) wraz z demontazem skrzydła80 zł
Wymiana okucia okiennego (dotyczy narożnika, przedłużkę, zaczepy)55 zł
Montaz samozamykacza (w zalezności od rodzaju )od 115 zł
Wymiana uszczelki w ramie okiennej (cena za 1 metr)13 zł
Koszt panelu PCV (do 1 m. kw)66 zł
Koszt 1-komorowej szyby zespolonej (1 m. kw)od 49 zł
Koszt 2-komorowej szyby zespolonej (1 m. kw)od 60 zł
Odblokowanie zatrzaśniętego okna balkonowego78 zł
Odblokowanie zatrzaśniętego okna80 zł
* ostateczny koszt zostanie określony przez specjalistę po diagnostyce.

Nasze prace

Często konieczne jest przeprowadzenie naprawy okien PCV z powodu złej jakości instalacji. W niektórych przypadkach sytuację można skorygować za pomocą regulacji, aw innych konieczna jest wymiana okien z podwójnymi szybami lub wymiana akcesoriów.

Rodzaje wykonywanych usług przez naszych specjalistów

 • montaż systemu wentylacji zimowej;
 • montaż mechanizmu uchylno-uchylnego na obrotnicy;
 • wymiana zamków;
 • montaż klamki okiennej;
 • montaż zatrzasku;
 • montaż samozamykacza;
 • wymiana gumy uszczelniającej;
 • montaż szyb zespolonych;
 • renowacja szyb zespolonych.

Jeśli wszystkie wymagania i standardy zostały spełnione podczas instalacji okna z tworzywa sztucznego, mocowanie okuć zostało wykonane prawidłowo, a regulacja była przeprowadzana regularnie, wówczas konstrukcje będą służyć przez długi czas. Ale jeśli pojawią się problemy, nie powinieneś się z tym opóźniać, natychmiast zadzwoń do specjalisty, aby nie było trudniejszych problemów do rozwiązania i nie doszło do całkowitej wymiany plastikowego okna.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas lub zostaw zgłoszenie na stronie

Zostaw zgłoszenie

Najczęściej zadawane pytania

Naprawa okien kształtuje się w zależności od pilności zamówienia, zakresu prac, rodzaju, materiału ścian i materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych na naprawę. Wszystkie ceny znajdą Państwo w cenniku na naszej stronie internetowej.

Firma «Serwis-Okna» działa od 2004 roku.

Konserwacja zapobiegawcza okien plastikowych, drewnianych i aluminiowych powinna być przeprowadzana co roku. Pozwoli to znacznie wydłużyć ich żywotność.

Aby wyeliminować zaparowanie okien, konieczne jest określenie przyczyny kondensacji. Najczęściej dzieje się tak z powodu naruszenia uszczelnienia, gdy okno zaczyna przepuszczać powietrze. Możesz wyeliminować zaparowanie okien tylko poprzez wymianę okna z podwójnymi szybami.
Tylko specjaliści mogą szybko zidentyfikować przyczyny kondensacji i rozwiązać problemy.

Po przyjęciu zgłoszenia w Białymstoku nasi specjaliści wyjeżdżają na placówkę w ciągu 1 godziny. Wyjazd specjalisty jest bezpłatny* z uwzględnieniem zawarcia umowy.

Dajemy gwarancję na materiały 5 lat, a na wykonana pracę 1 rok.

Mapa dojazdu

Obszar działań naszego serwisu

5
(64)
Średnia ocena 5.0 Opinii: 59

Dzielnice Warszawy

Miasta pod Warszawą

5 / 5. Opinii: 64