Naprawa okien Ursynów Warszawa – Główna działalnością firmy jest serwis i naprawa okien Ursynów: plastikowe, drewniane, aluminiowe. Kompleksowy zakres prac, od napraw okuć, przez wymianę szyb zespolonych i montaż nowych konstrukcji PCV.

Serwis i naprawa okien Ursynów Warszawa

Regularna diagnostyka plastikowych okien pozwala wcześniej zidentyfikować problemy i zauważyć zużyte części w celu ich wymiany. w przeciwnym razie mogą spowodować poważne uszkodzenie. Naprawa okien Ursynów to terminowa wymiana okuć i naprawa okien może znacznie wydłużyć okres eksploatacji tego projektu.

Najbardziej nieprzyjemną niespodzianką dla wszystkich produktów okiennych jest awaria sprzętu. Jeśli mechanizm okucia pęknie, skrzydło albo się zablokuje, albo nie będzie działać, a korzystanie z takiego okna staje się niemożliwe. Naprawa okien Ursynów tego rodzaju uszkodzenia mogą pojawić się z powodu zanieczyszczenia i pyłu, które osiadają na okuciach. Wchodzą do środka i nie pozwalają na pełną pracę.

W niektórych przypadkach pomaga zwykłe czyszczenie mechanizmu z nagromadzonego pyłu. Konieczne jest również ponowne nasmarowanie wszystkich elementów. Ale w niektórych sytuacjach to działanie nie wystarczy i musisz zmienić szczegóły.

Od czego zacząć naprawę okien

Jeśli konieczna jest wymiana okuć okiennych lub jednej z jego części, należy najpierw wyregulować skrzydła, prawidłowo ustawić pracę. Ta praca może być wykonana tylko przez doświadczonego rzemieślnika. Z tego powodu zalecamy skontaktowanie się z naszą firmą, w której pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy mogą przeprowadzić zarówno regulację okuć, jak i kompleksową naprawę okien plastikowych.

W niektórych przypadkach wystarczy wykonać regulację okna dla normalnej funkcjonalności, aby jakościowo się otwierało i zamykało. Po wymianie tylko jednej uszkodzonej części Projekt ponownie będzie działał jakościowo, najważniejsze jest, aby nie przegapić tego momentu, aby nie trzeba było przeprowadzać poważnych napraw okien PCV. Po wysokiej jakości i terminowej konserwacji konstrukcja okna będzie ci służyć przez długi czas.

Naprawa okien Ursynów – Nasi mistrzowie pragną, aby twoje okna służyły ci przez długi czas i zachwycały cię swoim wyglądem i łatwością obsługi. Dobrze, gdy zatrzymują ciepło, a także ciche otwieranie i zamykanie.

Przyczyny awarii

Nasi mistrzowie świadczą wiele usług

  • montaż blokady do otwierania skrzydła;
  • wymiana uszkodzonego zatrzasku;
  • wymiana szyb zespolonych w oknach;
  • wymiana skrzydła obrotowego na uchylno-uchylny;
  • wymiana uszkodzonego uchwytu.

Ceny naprawy okien Ursynów Warszawa

Uzyskaj poradę
USŁUGA:CENA:
Wyzwanie mistrza0 zł
Regulacja skrzydła okna17 zł
Regulacja drzwi24 zł
Czyszczenie, smarowanie okuć26 zł
Montaż klamki okiennej (z materiałem)26 zł
Montaż klamki balkonowej-łopatki (z materiałem)49 zł
Montaż zatrzasku balkonowego-magnesu (z materiałem)48 zł
Montaż klamki okiennej z kluczem (z materiałem)62 zł
Montaż dwustronnej rączki na balkonie (z materiałem)58 zł
Wymiana okucia okiennego (dotyczy zasuwnicy, nożyce uchyłu, zawias dolny i górny, okucia od dołu skrzydła ) wraz z demontazem skrzydła90 zł
Wymiana okucia okiennego (dotyczy narożnika, przedłużkę, zaczepy)65 zł
Montaz samozamykacza (w zalezności od rodzaju )od 125 zł
Wymiana uszczelki w ramie okiennej (cena za 1 metr)12 zł
Koszt panelu PCV (do 1 m. kw)65 zł
Koszt 1-komorowej szyby zespolonej (1 m. kw)od 47 zł
Koszt 2-komorowej szyby zespolonej (1 m. kw)od 66 zł
Odblokowanie zatrzaśniętego okna balkonowego75 zł
Odblokowanie zatrzaśniętego okna95 zł
* ostateczny koszt zostanie określony przez specjalistę po diagnostyce.

Nasze prace

Wszystkie prace nie tolerują pośpiechu i zamieszania, z tego powodu mistrzowie traktują niezbędne procesy z dokładnością i powagą. W końcu, jeśli źle zmontujesz okucia, działanie okna nie będzie długie.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas lub zostaw zgłoszenie na stronie

Zostaw zgłoszenie

Najczęściej zadawane pytania

Naprawa okien kształtuje się w zależności od pilności zamówienia, zakresu prac, rodzaju, materiału ścian i materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych na naprawę. Wszystkie ceny znajdą Państwo w cenniku na naszej stronie internetowej.

Firma «Serwis-Okna» działa od 2004 roku.

Konserwacja zapobiegawcza okien plastikowych, drewnianych i aluminiowych powinna być przeprowadzana co roku. Pozwoli to znacznie wydłużyć ich żywotność.

Aby wyeliminować zaparowanie okien, konieczne jest określenie przyczyny kondensacji. Najczęściej dzieje się tak z powodu naruszenia uszczelnienia, gdy okno zaczyna przepuszczać powietrze. Możesz wyeliminować zaparowanie okien tylko poprzez wymianę okna z podwójnymi szybami.
Tylko specjaliści mogą szybko zidentyfikować przyczyny kondensacji i rozwiązać problemy.

Po przyjęciu zgłoszenia w Białymstoku nasi specjaliści wyjeżdżają na placówkę w ciągu 1 godziny. Wyjazd specjalisty jest bezpłatny* z uwzględnieniem zawarcia umowy.

Dajemy gwarancję na materiały 5 lat, a na wykonana pracę 1 rok.

Mapa dojazdu

Obszar działań naszego serwisu

5
(52)
Średnia ocena 5.0 Opinii: 42

Dzielnice Warszawy

Miasta pod Warszawą

5 / 5. Opinii: 52