Naprawa okien Warszawa Bielany – Naprawimy okucia plastikowych, drewnianych i aluminiowych okien Euro, w dniu obiegu. Produkcja i wymiana uszkodzonych szyb zespolonych od 3 do 5 dni roboczych.

Regulacja i naprawa okien Warszawa Bielany

Specjaliści od okien zalecają regularne zapobieganie projektom, aby wcześniej zidentyfikować problemy. Pomoże to wydłużyć okres eksploatacji produktów i zapewnić dobre funkcjonowanie. Naprawa okien Warszawa Bielany nie jest wymagana szczególna opieka nad takimi oknami, wystarczy okresowo myć je detergentami.

Jeśli smarujesz niezbędne części co najmniej raz w roku, okna nie będą stanowić problemu. Ale w tym celu lepiej skontaktować się ze specjalistami naszej firmy w Warszawa Bielany, którzy wiedzą, jak określić, czego potrzebuje obecnie konstrukcja okna.

Powody do naprawy

Naprawa okien Warszawa Bielany – nasi wykwalifikowani rzemieślnicy wykonują również bardzo sprawnie. Jest to konieczne, gdy na oknie z podwójnymi szybami pojawia się pęknięcie, co jest poważnym powodem. Z tego powodu poziom izolacji akustycznej zostanie znacznie zmniejszony, kurz przeniknie do pomieszczenia. Aby tak się nie stało, ważne jest, aby zadzwonić do specjalisty na czas.

Okna plastikowe wymagają nie tylko naprawy, ale także wymiany niektórych elementów. Staje się jasne, że tylko zintegrowane podejście może zapewnić pozytywne wyniki.

Jest to powszechne zjawisko, gdy mechanizmy z czasem stają się bezużyteczne. Ale aby zmniejszyć ryzyko awarii, konieczne jest przeprowadzanie takich procesów co roku:

  • w razie potrzeby wymienić uszczelkę;
  • smarowanie części ruchomych;
  • dokonać zmiany wyposażenia.

Naprawa okien PCV zwiększa funkcjonalność konstrukcji, co może zaoszczędzić budżet rodzinny. Po rozwiązaniu problemów mistrzowie w wykonanej pracy udzielają gwarancji i dalszej konserwacji w razie potrzeby. W takim przypadku naprawa okien Warszawa Bielany nie musisz się martwić o nic, specjaliści sami wykonają wszystkie niezbędne prace:

  • wymiana okuć okiennych;
  • wymiana szyb zespolonych w oknach;
  • regulacja okuć;
  • kontrola integralności konstrukcji;
  • czyszczenie i smarowanie części;
  • regulacja zawiasów.

Nasi mistrzowie naprawiają okna bez względu na złożoność zadania. Wszystkie procesy wykonywane są z wysokim poziomem profesjonalizmu. Szybko dokonają regulacji skrzydeł, które nie otwierają się dobrze, sprawdzą uszczelnienie, a jeśli wystąpi przeciągi, naprawią usterkę. Zainstaluj moskitiery, w razie potrzeby zmień parapety. Prace instalacyjne wykonywane są zgodnie z wymaganiami.

Ceny naprawy okien Warszawa Bielany

Uzyskaj poradę
USŁUGA:CENA:
Wyzwanie mistrza0 zł
Regulacja skrzydła okna26 zł
Regulacja drzwi34 zł
Czyszczenie, smarowanie okuć29 zł
Montaż klamki okiennej (z materiałem)28 zł
Montaż klamki balkonowej-łopatki (z materiałem)47 zł
Montaż zatrzasku balkonowego-magnesu (z materiałem)58 zł
Montaż klamki okiennej z kluczem (z materiałem)54 zł
Montaż dwustronnej rączki na balkonie (z materiałem)58 zł
Wymiana okucia okiennego (dotyczy zasuwnicy, nożyce uchyłu, zawias dolny i górny, okucia od dołu skrzydła ) wraz z demontazem skrzydła80 zł
Wymiana okucia okiennego (dotyczy narożnika, przedłużkę, zaczepy)49 zł
Montaz samozamykacza (w zalezności od rodzaju )od 130 zł
Wymiana uszczelki w ramie okiennej (cena za 1 metr)13 zł
Koszt panelu PCV (do 1 m. kw)65 zł
Koszt 1-komorowej szyby zespolonej (1 m. kw)od 48 zł
Koszt 2-komorowej szyby zespolonej (1 m. kw)od 59 zł
Odblokowanie zatrzaśniętego okna balkonowego85 zł
Odblokowanie zatrzaśniętego okna75 zł
* ostateczny koszt zostanie określony przez specjalistę po diagnostyce.

Nasze prace

Wysokiej jakości naprawa okien Warszawa Bielany

Zaproszenie naszego mistrza z miasta Warszawa Bielany na pomoc to wyjątkowa okazja, aby zawsze być spokojnym o swoje plastikowe konstrukcje. Ponadto eksperci udzielą niezbędnych informacji i pomogą wybrać odpowiednie komponenty.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas lub zostaw zgłoszenie na stronie

Zostaw zgłoszenie

Najczęściej zadawane pytania

Naprawa okien kształtuje się w zależności od pilności zamówienia, zakresu prac, rodzaju, materiału ścian i materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych na naprawę. Wszystkie ceny znajdą Państwo w cenniku na naszej stronie internetowej.

Firma «Serwis-Okna» działa od 2004 roku.

Konserwacja zapobiegawcza okien plastikowych, drewnianych i aluminiowych powinna być przeprowadzana co roku. Pozwoli to znacznie wydłużyć ich żywotność.

Aby wyeliminować zaparowanie okien, konieczne jest określenie przyczyny kondensacji. Najczęściej dzieje się tak z powodu naruszenia uszczelnienia, gdy okno zaczyna przepuszczać powietrze. Możesz wyeliminować zaparowanie okien tylko poprzez wymianę okna z podwójnymi szybami.
Tylko specjaliści mogą szybko zidentyfikować przyczyny kondensacji i rozwiązać problemy.

Po przyjęciu zgłoszenia w Białymstoku nasi specjaliści wyjeżdżają na placówkę w ciągu 1 godziny. Wyjazd specjalisty jest bezpłatny* z uwzględnieniem zawarcia umowy.

Dajemy gwarancję na materiały 5 lat, a na wykonana pracę 1 rok.

Mapa dojazdu

Obszar działań naszego serwisu

5
(63)
Średnia ocena 5.0 Opinii: 63

Dzielnice Warszawy

Miasta pod Warszawą

5 / 5. Opinii: 63