Korzystnie odróżniamy się od konkurencji

  • ponad 15 lat doświadczenia;
  • gwarancja na materiał – 5 lat, a wykonana praca – 1 rok;
  • nasi specjaliści systematycznie przechodzą kursy doskonalące;
  • współpracujemy ze wszystkimi systemami okiennymi i drzwiowymi znanych i rzadkich marek;
  • wszyscy pracownicy firmy zajmującej się naprawa są uprzejmi, życzliwi ludzie

W dni powszednie możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania pomocy od 9.00 do 21.00.

Nasz menedżer bezpłatnie doradzi ci w tej sytuacji, a także obliczy przybliżony koszt materiałów i prac. Możesz również napisać do nas na e-mail – biuro@serwis-okna.pl

Po przyjęciu zgłoszenia w Białymstoku wykonujemy prace w ciągu 2,5 godziny lub w wyznaczonym dniu i czasie dogodnym dla klienta!

Cenimy naszych Klientów, pracujemy szybko i sumiennie. Kontaktując się z firmą «Serwis-Okna» z pewnością polecisz nas swoim znajomym!

Najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie niskie ceny: Regulacja od 30 zł, konserwacja od 45 zł, wymiana uszczelki od 10 zł, wymiana zawiasu od 70 zł, wymiana klamki od 45 zł, montaż dzwi od 130 zł. Szczegółowe ceny podane są w cenniku.

Tak, zapewniamy 365-dniową gwarancję na wszystkie rodzaje prac.

Tak, wyjazd mistrza jest bezpłatny (pod warunkiem zawarcia umowy). Wymeldowanie mistrza odbywa się zwykle w dniu zgłoszenia lub następnego dnia, jeśli wniosek zostanie pozostawiony wieczorem. Można zamówić telefonicznie +48 791-330-442 lub w inny dogodny dla Ciebie sposób na stronie Kontakt.

Skontaktuj się z nami pod numerem +48 791-330-442, a wkrótce rozwiążemy Twój problem.

W zależności od awarii: prosta naprawa (wymiana uszczelki lub uchwytu, regulacja okuć) odbywa się podczas pierwszego wyjazdu; jeśli konieczne jest wykonanie nowych części (wymiana okna z podwójnymi szybami, wymiana skrzydła), naprawa może potrwać od 1 do 3 dni.

Często przeprowadzamy: Regulacja okien i drzwi, Wymiana okucia, Wymiana uszczelki, Odblokowanie zatrzaśniętego okna, Wymiana zamka w drzwiach, Montaz samozamykacza i inne.

Wszyscy nasi specjaliści mają duże doświadczenie z oknami i drzwiami. Regularnie prowadzimy szkolenia i podnoszenie kwalifikacji personelu.

Serwisujemy okna i drzwi dowolnej konfiguracji i marek: Vorne, Roto, Elementis, Wink-Haus, Kale Kilit, MACO, Selve, ROMB, VHS, G-U, Siegenia, Schuco, GERDA, DRE, Delta, Pol-Skone, Porta.

4.9 / 5. Opinii: 52