Moskitiery Warszawa do wszelkich okien od producenta. Pełen zakres usług – od pomiaru do instalacji!

Gwarantujemy wysoką jakość towaru i oferujemy przystępną cenę. Nowoczesne moskitiery mogą być stosowane zarówno do konstrukcji okiennych, jak i drzwiowych. W razie potrzeby można je łatwo zainstalować i usunąć.

Moskitiery na wymiar Warszawa

Zalety naszych siatek

  • wytrzymałość i długa żywotność;
  • korzystanie z niezawodnych komponentów;
  • przystępna cena;
  • produkcja moskitier o niestandardowych kształtach, rozmiarach i geometrii.

Opcje płótna

Cennik moskitier z montażem

RODZAJ SIATKI:CENA:
Moskitiera ramkowa w standardowej ramceod 75 zł
Moskitiera ramkowa (profil wzmocniony)od 135 zł
Moskitiery przesuwneod 420 zł
Moskitiery rolowaneod 505 zł
Moskitiery drzwiowe (Typ otwierania na zawiasach)od 445 zł
Moskitiery drzwiowe (profil przesuwny)od 590 zł
Siatka na Drzwi balkonowe otwieranaod 560 zł
Siatka z mocowaniem magnetycznymod 255 zł
Dodatkowy profil aluminiowy do modyfikacjiod 30 zł
* Koszt moskitiery zależy od koloru, kształtu, rozmiaru i rodzaju płótna

Przykłady naszych prac

Jak zamówić moskitiery na okna w Warszawie

Możesz teraz zostawić wniosek o zainstalowanie moskitier na oknach.

Możesz zamówić bezpłatny wyjazd mistrza, uzyskać konsultację lub zadać dowolne interesujące pytanie w dowolny dogodny dla Ciebie sposób:

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas lub zostaw zgłoszenie na stronie

Zostaw zgłoszenie

Wymiana moskitier. Główne problemy

Moskitiery Warszawa
Moskitiery Warszawa
Moskitiery Warszawa
Moskitiery Warszawa

Skuteczna ochrona przed owadami

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta obejmującą moskitiery ramowe, drzwiowe i rolowane. Nasze moskitiery są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także oparte na najnowocześniejszych mechanizmach.

Siatki w naszym sklepie są niezwykle estetyczne, dzięki czemu idealnie wpasują się w aranżację każdego pomieszczenia. Niektóre rodzaje moskitier można kupić u nas w kilku wariantach kolorystycznych.

Moskitiery Warszawa – Obszar działań naszego serwisu

Moskitiery na okna plastikowe

Nic tak nie zepsuje przyjemnego letniego wieczoru jak obsesyjne brzęczenie komara. Moskitiery ochronią nas przed niechcianym towarzystwem owadów. W zależności od potrzeb i sytuacji technicznej możemy korzystać z następujących systemów:

Moskitiery ramkowe: mocowane za pomocą zatrzasków. Kolory są białe lub brązowe, a siatki są dostępne w kolorze szarym lub czarnym. Taka moskitiera jest przymocowana z możliwością odłączenia na zimę.

Moskitiery rolowane: zwijane (roletowe) siatki okienne to jeden z najprostszych systemów ochrony przed owadami. Ich główną zaletą jest to, że nie trzeba ich zdejmować na zimę. Mogą pozostać przymocowane do ramy okna przez cały rok. Układają się automatycznie.

Ten rodzaj moskitiery można zainstalować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz okna. Profil i akcesoria są dostępne w kolorze białym, brązowym lub jednym z rodzajów forniru drewnianego. Siatka jest dostępna w kolorze czarnym.

Moskitiery drzwiowe: ta opcja moskitiery jest jedną z najbardziej praktycznych. Jest wyposażony w samozamykające się zawiasy. Ramki są dostępne w kolorze białym i brązowym, a siatki w kolorze szarym lub czarnym. Moskitiery drzwiowe są standardowo wyposażone w dodatkowe profile, które wzmacniają konstrukcję i chronią ją przed uszkodzeniem.

Moskitiery Warszawa ramkowe, drzwiowe i balkonowe

Owady, zwłaszcza latem, mogą stać się dużym problemem. Nie tylko podrażniają i zakłócają normalny sen, ale także rozprzestrzeniają infekcje, zanieczyszczają żywność i wywołują reakcje alergiczne.

Moskitiery okienne i drzwiowe zapewniają skuteczną ochronę przed owadami, a jednocześnie zwiększają komfort w domu. Dzięki nim możesz otworzyć okno lub wyjść na taras bez ryzyka pojawienia się intruzów we wnętrzu.

Obecnie możliwe jest również zainstalowanie moskitier na drzwiach balkonowych i wejściowych w domu. Dzięki temu zapewnisz przyjemny mikroklimat w pomieszczeniu, otwierając drzwi do ogrodu lub balkonu.

Moskitiera balkonowa ma zwykle konstrukcję szkieletową. Wykonany jest z profili aluminiowych i owinięty specjalną gęstą siatką z tworzywa sztucznego. W rezultacie ma dobrą wytrzymałość i pozostaje sztywny nawet przy częstym otwieraniu i zamykaniu.

Moskitiery drzwiowe są wykonane na zamówienie i montowane na zewnętrznej ścianie budynku. Dzięki temu nie ograniczają otwierania drzwi. Moskitiery do drzwi balkonowych są również wyposażone w zawiasy, dzięki czemu można je łatwo otwierać i wychodzić.

Moskitiery Warszawa rolowane

Jednymi z najnowocześniejszych są moskitiery rolowane, które pod względem konstrukcji i działania przypominają klasyczne rolety. Składają się ze specjalnej kasety zamontowanej nad oknem na zewnątrz budynku oraz siatki. Znajduje się wewnątrz kasety na rolce i można ją łatwo rozłożyć i zwinąć.

Dzięki tej opcji okno nie musi być stale zamykane. Siatki nie trzeba zdejmować na zimę, ponieważ jest niezawodnie chroniona przed uszkodzeniami i brudem. Moskitiery rolowane gwarantują skuteczną ochronę przed owadami na każdym przejściu i we wszystkich oknach.

Można je montować na świetlikach, drzwiach wejściowych, drzwiach tarasowych i balkonowych, a także na okna PCV.

Najczęściej zadawane pytania

Cena zależy od rodzaju wybranej siatki, kształtów i rozmiarów. Koszt jest uzgadniany z klientem, po czym przystępujemy do produkcji.

Czas produkcji zależy od obciążenia pracą. W razie potrzeby wyprodukujemy i zainstalujemy moskitiery w ciągu tygodnia. Skontaktuj się z kierownikami naszej firmy w celu ustalenia terminów produkcji i montażu.

My! Firma produkuje produkty we własnej produkcji. Możliwości techniczne przedsiębiorstwa pozwalają nam produkować produkty wysokiej jakości. W produkcji wykorzystywane są tylko nowoczesne materiały importowane.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować moskitiery naszej produkcji, pomiar otworów i wezwanie mistrza jest bezpłatne. Nasi specjaliści wyjeżdżają w dogodnym dla Ciebie czasie, usuwają Wymiary otworów, doradzają w wyborze siatki.

5 / 5. Opinii: 84